Minisuodatinpaketti Mega - uusi erä varastossa!

Yhteystiedot

Olemme täällä sinua varten! Myymälämme palvelee sekä yksityis- että yritysasiakkaita Turun Metsämäessä ja tavoitat meidät tietenkin myös puhelimitse aukioloaikojemme puitteissa.

Laajasta varastostamme löytyy suuri osa edustamistamme tuotteista suoraan hyllystä ja verkkokaupasta tehdyt noutotilaukset voit noutaa myymälästämme.

Sähköiset laskutustietomme (PDF).

Myymälä

Riimukatu 4
20380 TURKU

Myymälä avoinna
ma-pe 8:00 – 16:00

Poikkeavat aukioloajat

Sähköposti
aquanova@aquanova.fi

Asiakaspalvelu

Sähköposti
aquanova@aquanova.fi

Puhelin
020 741 2010

Asiakaspalvelu avoinna
ma-pe 8:00 – 16:00

Poikkeavat aukioloajat

Yhteyshenkilöt

Myynti

Kai Lempinen
Myyntipäällikkö / Uima-altaat
010 5058 605
kai.lempinen@aquanova.fi

Marko Nuutinen
Myynti / Vedenkäsittely
010 5058 613
marko.nuutinen@aquanova.fi

Essi Lahtonen
Myyntiassistentti / uima-altaat
010 5058 616
essi.lahtonen@aquanova.fi

Huolto

Tommi Nurmi
Huolto / Uima-altaat
010 5058 602
tommi.nurmi@aquanova.fi

Kari Tamminen
Huolto / Uima-altaat
010 5058 686
kari.tamminen@aquanova.fi

Peter Kataja
Huolto / Uima-altaat
010 5058 625
peter.kataja@aquanova.fi

Marko Nuutinen
Huolto / Vedenkäsittely, projektit
010 5058 613
marko.nuutinen@aquanova.fi

Santeri Muurinen
Huolto / Vedenkäsittely
010 5058 620
santeri.muurinen@aquanova.fi

Hallinto

Mika Tiittanen
Toimitusjohtaja
010 5058 601
mika.tiittanen@aquanova.fi

Tuula Virtanen
Laskutus
010 5058 604
tuula.virtanen@aquanova.fi

Etsi lähin jälleenmyyjäsi


Yhteystiedot

Mitä tahansa tuotteisiimme tai palveluihin liittyvää mielessäsi onkin, voit ottaa meihin yhteyttä allaolevalla lomakkeella, puhelimitse tai sähköpostitse.