Puhelinvaihde

020 741 2010

Aqua Nova Oy

Riimukatu 4
20380 TURKU

Asiakaspalvelu ja myymälä avoinna
avoinna ma-pe 8:00 – 16:00

Sähköposti
aquanova@aquanova.fi

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@aquanova.fi

Laskutus

Aqua Nova Oy:ön rakentamispalvelujen ostajana sovelletaan käännettyä verovelvollisuutta. Aqua Nova Oy:n alv-tunnus on FI06677223.

Y-tunnus: 0667722-3
Välittäjä: Maventa

Verkkolaskuosoite: 003706677223
Välittäjätunnus: 003721291126

Pankkioperaattorilla lähetettäessä:

Verkkolaskuosoite: 003706677223
Välittäjätunnus: DABAFIHH

Ohjeistus paperilaskujen lähettämiseen.

Yhteyshenkilöt

Myynti

Kai Lempinen Myyntipäällikkö / Uima-altaat 010 5058 605 kai.lempinen@aquanova.fi
Marko Nuutinen Myynti / Vedenkäsittely 010 5058 613 marko.nuutinen@aquanova.fi
Essi Lahtonen Myyntiassistentti / uima-altaat 010 5058 616 essi.lahtonen@aquanova.fi

Huolto

Tommi Nurmi Huolto / Uima-altaat 010 5058 602 tommi.nurmi@aquanova.fi
Kari Tamminen Huolto / Uima-altaat 010 5058 686 kari.tamminen@aquanova.fi
Jarmo Vyyryläinen Huolto / Uima-altaat 010 5058 607 jarmo.vyyrylainen@aquanova.fi
Marko Nuutinen Huolto / Vedenkäsittely,
projektit
010 5058 613 marko.nuutinen@aquanova.fi

Hallinto

Mika Tiittanen Toimitusjohtaja 010 5058 601 mika.tiittanen@aquanova.fi
Tuula Virtanen Laskutus 010 5058 604 tuula.virtanen@aquanova.fi
Muuhun henkilökuntaamme saat yhteyden vaihteemme kautta 020 741 2010 aquanova@aquanova.fi

Etsi lähin jälleenmyyjäsi

Yhteydenotto

Mitä tahansa tuotteisiimme tai palveluihin liittyvää mielessäsi onkin, voit ottaa meihin yhteyttä allaolevalla lomakkeella, puhelimitse tai sähköpostitse.

Yhteydenotto